SMS niosący Błogosławieństwo

Wspólnota Sióstr Bernardynek w Zakliczynie objęła „duchowym patronatem” realizowane dzieło pod nazwą „SMS niosący Błogosławieństwo”.
Duchowy patronat Sióstr, to codzienna modlitwa w intencji wszystkich, którzy każdego dnia odbierają SMS-a z kapłańskim błogosławieństwem, a także w intencji twórcy tego dzieła Ks. Karola Krukowskiego.
Główną ideą i pragnieniem pomysłodawcy jest, aby Pan Bóg poprzez Błogosławieństwo, dotykał swoją łaską ludzi każdego dnia, w czasie i w chwili, w której się w danym momencie znajdują.
Błogosławieństwo ma MOC!!!
Błogosławieństwo przenika serce.
Błogosławieństwo wprowadza pokój. Umacnia Wiarę, Nadzieję i Miłość.
Błogosławieństwo jest żywą obecnością Boga, który pragnie się udzielać.
Błogosławieństwo ma moc uwalniania od złych duchów.
Błogosławieństwo to życzenie komuś dobra, to powierzenie kogoś w ręce miłującego Ojca.
W codziennym zabieganiu SMS z symbolicznym Błogosławieństwem „+”  ma nam przypominać i służyć pomocą w kierowaniu naszych myśli ku Bogu, który błogosławi i napełnia nas swoimi darami.
Przyjmować nieustannie i na nowo błogosławieństwo, to każdego dnia zapraszać Chrystusa do swojego życia. Najpiękniej dokonuje się to poprzez znak krzyża.
Błogosławiony SMS ma przypominać o tej łasce. Może właśnie moment nadejścia wiadomości stanie się stałym elementem dnia, chwilą refleksji, stanięcia przed Bogiem, uczynienia znaku krzyża i przyjęcia daru Bożego Błogosławieństwa.
Pan Bóg daje nam obietnicę: „będę zsyłał deszcz w dogodnym czasie, będzie to deszcz niosący błogosławieństwo” Ez34, 26
Pozwól Bogu przeniknąć Twoje serce,
Pozwól Bogu udzielać Ci potrzebnych łask i pomocy,
Pozwól Bogu, by dał Ci nowe życie w Chrystusie,
Pozwól Bogu by Cię uświęcał,
Pozwól Bogu, aby w każdym zakątku świata uobecniał się Jego Kościół,
Pozwól by Bóg był Uwielbiony.

Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we Mnie – niech przyjdzie do Mnie i pije!
(J 7, 37).

Wyślij SMS na numer 697 138 308 o treści:
„BŁOGOSŁAWIEŃSTWO”;  imię, nazwisko i miejscowość