Godzina Łaski – 8 grudnia

Jest taka godzina w roku,
gdy Niebo pochyla się tak nisko nad ziemią,
że Bóg jest na wyciągnięcie ręki…

Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia,  8 grudnia 1947 roku, powiedziała, aby każdego roku w tym dniu, w południe, obchodzono Godzinę Łaski.

Maryja obiecała, że dzięki modlitwie w tej godzinie ześle dla duszy i ciała wiele łask. Będą temu towarzyszyły masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jezus okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

Zapraszamy do naszej klasztornej świątyni
na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem
od godz. 12.00 do godz. 13.00
w Godzinie Łaski.

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.”

Jak przeżyć Godzinę Łaski?

• Jeśli to możliwe, módl się w kościele, w miejscach wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu, od godz. 12 do godz.13.
  • Zacznij modlitwę od wzbudzenia w sobie nadziei na spełnienie słów Maryi, która obiecała skruszyć serca zatwardziałych grzeszników.
  • Módl się za kapłanów, także tych, którzy porzucili Kościół, bo to o nich szczególnie prosi Maryja w objawieniach.
  • Proś z wiarą o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników!
  • Zachęć do tego nabożeństwa inne osoby. Dziel się tą informacją oraz przesłaniem Maryi!

Bo nie ma większego szczęścia,
jak iść w stronę szczęścia…