Noc walki o Błogosławieństwo dla Polski! Łączmy się w modlitwie!

Drodzy, ludzie dobrej woli, wszyscy, którym zależy na Polsce!

Kolejny raz włączamy się w modlitewną inicjatywę w intencji naszej Ojczyzny. Wojna Rosji z Ukrainą trwa nadal i istnieje realne niebezpieczeństwo dla Polski i całego świata – jak powiedziała Matka Boża w Fatimie: „Rosja rozszerzy swoje błędy po całym świecie…”

Nie możemy bezczynnie przyglądać się wydarzeniom; trzeba działać! Spotkajmy się ponownie, by wspólnie modlić się o odwagę i zjednoczenie polskich serc w mocy Ducha Świętego, aby Jezus Chrystus zakrólował w każdej polskiej rodzinie i we wszystkim, co Polskę stanowi.

Szczególnie teraz Polska i świat potrzebują Bożego Miłosierdzia, nowego przyjścia Ducha Świętego i odnowienia oblicza Ziemi!

Zapraszamy do naszego bernardyńskiego Kościoła, gdzie w najbliższy piątek (22.04.) od godziny 15-tej, do porannej Mszy świętej w sobotę (23.04), będziemy błagać o pokój i miłosierdzie dla świata; aby Polska pozostała wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, zgodnie z obietnicą, jaką Pan Jezus wypowiedział do św. Siostry Faustyny:

„Polskę szczególnie umiłowałem,
a jeżeli posłuszna będzie woli mojej,
wywyższę ją w potędze i świętości”.

Nasze spotkanie rozpoczniemy nabożeństwem „Drogi światła” w Godzinie Miłosierdzia o 15.00, następnie  adoracja w ciszy do Apelu.
Od 21.00 do północy  modlitwy okolicznościowe, podobnie jak to miało miejsce 26 lutego, w ubiegłą „Noc walki…”, a następnie adoracja w ciszy przez całą noc, aż do Mszy świętej o godz. 7.00 w sobotę 23 kwietnia.

Zapraszamy serdecznie!
Złączmy nasze serca we wspólnej modlitwie…

Siostry Bernardynki
wraz z Ojcem Kapelanem

W wigilię Niedzieli Miłosierdzia wieczorem, tj. w sobotę, 23 kwietnia, będzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu ze śpiewem i modlitwami do Bożego Miłosierdzia. Rozpoczniemy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Adoracja – czuwanie, potrwa do godz. 23.00.

Również serdecznie zapraszamy!